CHILLISTUDIO.PL
72-300 Gryfice, ul. Wojska Polskiego 29A
Marcin i Lara: 666 666 043
godziny otwarcia:
pon.-pt. 09:00-17:00, sob. 10:00-14:00
foto@chillistudio.pl

Laboratorium Chilli

Laboratorium fotograficzne Chilli zapewni Państwu najlepszą obsługę i jakość. W naszym laboratorium wywołujemy zdjęcia z największą starannością i dokładnością. Wszystkie fotografie są naświetlane tylko na oryginalnej chemii Fuji oraz na papierze fotograficznym Fuji, co w połączeniu z laserowym Minilabem Fuji Frontier pozwala uzyskać piękne zdjęcia, bardzo wysokiej jakości, które przetrwają wiele pokoleń. Zachowaj wspomnienia dzieląc się nimi z bliskimi.


Formaty fotografii naświetlanych "od ręki":

  • od 10x15 do 21x30

Zapraszamy do FOTO GALERII ONLINE

Zdjęcia do dokumentów:
W Chilli Studio zdjęcia do dokumentów robimy na poczekaniu. Każde zdjęcie u nas wykonane poddawane jest profesjonalnemu retuszowi, któremu możesz się przyglądać. Na życzenie klienta fotografię wysyłamy na email, zapisujemy na płycie CD lub PenDrivie klienta.


Wykonujemy zdjęcia do wszystkich dokumentów:

  • dowód osobisty
  • prawo jazdy
  • paszport
  • legitymacja
  • dyplom
  • wiza, itp.

Reprodukcja zdjęć:
W Chilli Studio możesz wykonać reprodukcję swoich zdjęć, poprawiamy uszkodzenia starych fotografii i archiwizujemy na nośnikach cyfrowych. Wykonujemy skanowanie zdjęć w przypadku gdy klient nie posiada negatywu lub pliku cyforwego danego zdjęcia.Współpracujemy z profesjonalistami:

Robisz zdjęcia zawodowo i nie znalazłeś jeszcze w okolicy profesjalnego laboratorium do wywołania prac. Zapraszamy do Studia Chilli, które od dawna pracuje z profesjonalistami. Z największą starannością wywołamy Twoje zdjęcia, przy stałej współpracy w promocyjnych cenach.

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 09:00 - 17:00
sob. 10:00 - 14:00

ZAPRASZAMY


 
wykonanie: NETFACTORY.PL Tworzenie stron www