CHILLISTUDIO.PL
72-300 Gryfice, ul. Wojska Polskiego 29A
Marcin i Lara: 666 666 043
godziny otwarcia:
pon.-pt. 8:30-17:00, sob. 10:00-14:00
foto@chillistudio.pl

Filmowanie


Bardzo często zdarza się, że Państwo Młodzi oglądając film ślubny często dziwią się jak wiele sytuacji umknęło ich uwadze. Chilli Studio wszystkie niepowtarzalne chwile z Waszego Dnia Weselnego na zawsze zatrzyma w obiektywie...

Najczęściej wybieraną przez Pary Młode, i naszym zdaniem najfajniejszą propozycją filmowania ślubnego, jest ta z dwiema wersjami Waszego filmu. Pierwsza wersja, bardzo dynamiczna, ciekawa, w której gotowy materiał będzie treściwy i płynny, wysokomontażowy ok. godzinny skrót z całości. Teledysk za teledyskiem, przeplatany wywiadami lub wstawkami oryginalnego materiału, w tym także podziękowania dla Rodziców, tzw. randka, przygotowania i wiele innych. Oprócz płyt DVD, materiał możecie otrzymać także na dysk przenośny w wersji FULL HD. A może jednak polubicie bardziej naszą drugą wersję tzw. tradycyjną, czyli oryginalny materiał OD BŁOGOSŁAWIEŃSTWA (bez żadnych teledysków wysoko-montażowych, bez przygotowań), przez kościół, życzenia od gości, zabawę, oczepiny, podziękowania dla Rodziców na weselu – ładnie połączony w całość (2 lub 3 płyty).
Chilli Studio utrwali niezapomniane chwile na wiele lat, a także przeniesie na ekran Wasze pomysły. Dzięki temu po tym wyjątkowym Dniu nie pozostaną tylko wspomnienia... Nasz film ślubny to nie kopia zarejestrowanego materiału. Samo filmowanie to początek drogi zanim gotowy film trafi do Was.

W Chilli: drony, lustrzanki cyfrowe 36MP, perfekcyjny stabilizator Ronin, stabilizatory FLY-CAM, slidecamera, kran kamerowy, rejestrator dźwięku, system nagrywania dźwięku Scheincheiser (bezpośrednio z miksera).

Poniżej niektóre z naszych realizacji.

E&S
Teledysk S&B
Teledysk K&T
Teledysk A&P
Wasz dzień nasza pasja
Podziękowania dla Rodziców w formie teledysku
Już nieco odległy ale jednak bliski naszemu sercu

Love&whiskey, nietypowy wstęp do filmu
 
wykonanie: NETFACTORY.PL Tworzenie stron www